відкриті пн-пт 10:00 - 19:00
0
0
0 товарів 0 грн
Каталог товарів
Особистий кабінет
Головне меню
TTLOCK-BOSS X
TTLOCK-BOSS X

TTLOCK-BOSS X

Вуличний біометричний замок для поціновувачів комфорту та безпеки.


Наявність: Є в наявності
Артикул: TTLOCK-BOSS X

4 990 грн

Елегантний біометричний замок для встановлення на внутрішні та вуличні двері. Замок може встановлюватися у вигляді накладки на будь-яку запірну систему і може рухом "ручки вгору" керувати будь-якими мортизами з косим ригелем.

TTLOCK-BOSS X має досить широкий корпус і при встановленні замка замість старого перекриває отвори від монтажу старого замка.

Замок BOSS-X відмінно підходить для використання вдома або в офісі як біометричний замок з можливістю дистанційного відкриття та управління. Для цього в замку є режим "ВІЛЬНИЙ ПРОХІД" який дозволяє відключати блокування замку щоразу як зачиняються двері. Повернути замок у стандартний режим замикання можна натисканням # на клавіатурі або командою з вашого смартфона - і ви завжди будете впевнені, що ваші двері надійно замкнені.

Секретний алгоритм шифрування кодів доступу дозволяє використовувати цей замок для будинків, квартир, студій, міні-готелів, хостелів, готелів та інших приміщень, що здаються в оренду.

Основні характеристики
Комплектація Електронний замок-накладка – 1шт; Комплект настановний - 1шт; RFID-мітка MIFARE - 2шт; Інструкція з встановлення та програмування - 1шт;
Додаткова комплектація Врізна запірна частина (мортиза) - за потребою, після затвердження розмірів; Елементи живлення AAA – 4 шт; Кріпильні аксесуари для монтажу - на запит; WiFi-шлюз - за запитом; Енкодер для віддаленого внесення карток - за запитом.

Написати відгук