відкриті пн-пт 10:00 - 19:00
0
0
0 товарів 0 грн
Каталог товарів
Особистий кабінет
Головне меню
TTLOCK-HOTEL
TTLOCK-HOTEL

TTLOCK-HOTEL

Готельний замок класичного дизайну на міжкімнатні дерев'яні двері


Наявність: Є в наявності
Артикул: TTLOCK-HOTEL

4 590 грн

Недорогий електронний замок на міжкімнатні двері. Замок комплектується тільки одним типом ANSI-мортизи і дозволяє замикати двері в автоматичному режимі на косий ригель з "антивіджимним" язичком. Запор на прямий ригель можливий лише з середини в ручному режимі. ANSI-мортиза має кутовий фіксатор для фіксації дверей у дверях ( ця функція дозволяє виключити вібрацію дверей при протягах).

Секретний алгоритм шифрування кодів доступу дозволяє використовувати цей замок для будинків, квартир, студій, міні-готелів, хостелів, готелів, офісів та інших приміщень, що здаються в оренду. А під час роботи в режимі TTHOTEL цей замок можна встановлювати на будь-які готелі з можливістю інтеграції в будь-які PMS-системи управління готельним бізнесом в ONLINE та OFFLINE режимі роботи.

Основні характеристики
Комплектація Електронний замок-1шт; Врізна запірна частина (ANSI мортиза) - 1шт; Комплект настановний - 1шт; RFID-мітка MIFARE - 2шт; Інструкція з встановлення та програмування - 1шт;
Додаткова комплектація Елементи живлення AA – 4 шт; Кріпильні аксесуари для монтажу - на запит; WiFi-шлюз - за запитом; Енкодер для віддаленого внесення карток - за запитом.

Написати відгук