відкриті пн-пт 10:00 - 19:00
0
0
0 товарів 0 грн
Каталог товарів
Особистий кабінет
Головне меню
  • Власне виробництво
  • Якісні матеріали
  • Швидкий мотаж
  • Гарантія

Хочу дізнатись ціну світлодіодної вивіски

Залиште номер телефону і ми озвучимо ціну проекту

Як ми працюємо

Огляд об'єкту

Безкоштовний виїзд на об'єкт в межах області.

План та кошторис

Розробка плану і кошторису у декількох варіантах.

Погодження

Обрання оптимальних рішень саме для Вас.

Монтаж

Швидкий та якісний монтаж з гарантією.

Переваги Світлодіодна вивіска

1

Вас помітять за будь якої погоди – наприклад в дуже сонячний день (випромінювання діодів до 4 тисячі кілоджоулів). Та в будь який період доби - в темну пору дня оглядовість досягає 200 метрів.

2

Складаєтсья з модулів, - це дає можливість зпроектувати екран будь якої площі (широкі, високі чи на весь фасад будинку).

3

Екран можна встановити у будь-якому місці і на різних поверхнях. Розташуйте монітор на перетині прохідних вулиць і про вас дізнаються тисячі перехожих.

4

В разі несправності можливо замінити будь-який з модулів. На відміну від звичайних LCD моніторів, де потрібно купувати новий.

Наші проекти

Ми з 2010 року продаємо і встановлюємо рухомі рядки та ЛЕД екрани. Наш досвід стане вам у пригоді.

Хочу дізнатись ціну світлодіодної вивіски

Залиште номер телефону і ми озвучимо ціну проекту

Чому ми?

Наш підхід прозорий та раціональний

100+
Задоволених клієнтів
(змонтованих екранів)

Більшість наших клієнтів звертаються по рекомендаціях

7
Років на ринку

Відповідальність та прозора співпраця

100+
Виготовлено LED екранів

ЛЕД екрани, рухомі рядки, медіа вітрини, обмінники валют

11
Років досвіду

Наша компетентність та бажання розвиватись

1100+
Гарантія

Власне виробництво та контроль якості

У вас залишились запитання?

Заповніть форму і ми відповімо на всі ваші питання

Світлодіодна вивіска

     Світлодіодна вивіска - це вдосконалена версія світлових неонових вивісок, за допомогою яких ви можете зменшити споживання світла до 80%. Крім того, ця технологія дозволяє вийти за рамки відображення одного комерційного креативу. Оскільки повноколірні світлодіодні панелі можуть транслювати, як цифрові відео так і статичні зображення.

Кому вона необхідна?

     Будь-який бізнес повинен привертати увагу кожної людини, яка проходить повз приміщення. Найкращим способом досягти цього є наявність певних комерційних технологій, які можуть відображати цікаві рекламні акції, тим самим залучаючи більшу кількість потенційних покупців. LED вивіска є найкращим вкладенням для будь-якого бізнесу.

Сфери застосування

• Світлодіодні вивіски, які ми пропонуємо це гарантія якості, що ідеально підходять для всіх видів бізнесу: магазинів, франшиз, клінік та офісів. Волого- і пилонепроникні екрани створені для реклами зовні ресторанів, готелів, підприємств, перукарень, оптик, аптек, автошкіл, паркінгів, тощо

• Рекламні світлодіодні вивіски необхідні будь-якому бізнесу, який хоче скористатися перевагами нових технологій для примноження своїх продажів. Вивіска світлодіодна це недорога інвестиція, яка створить винятковий шанс розкрити вашу ділову ідентичність.

• Використання зовнішньої рекламної вивіски допомагає приверне увагу пішоходів. Якщо ваш вміст реклами вражає, то, безумовно, збільшиться кількість зацікавлених людей. Ви також можете використовувати світлодіоди для внутрішнього застосування, при цьому ви також отримуєте примноження інвестицій.

Простота роботи з програмним забезпеченням та управлінням

• За допомогою наших світлодіодних вивісок різних розмірів ви можемо включити та транслювати всі типи відеофайлів та зображень. Трансляцію оголошень можна виконувати в реальному часі, або запланувати на певну годину. Ви навіть можете робити це дистанційно.

• “Вшите” програмне забезпечення для управління вмістом полегшує завантаження файлів на лед вивіску. Але відтворення простих відеозаписів, знятих для телебачення, не має особливого сенсу. Оскільки прямокутна форма світлодіодної вивіски не дотримується тих ж пропорції, що й відео. Екрани можуть розміщуватися вертикально і горизонтально. Та все ж бажано розробити або адаптувати рекламу, думаючи про розмір і форму вашої вивіски. Наші працівники пропонують не лише монтаж і подальше обслуговування продукції але й допоможуть  вам, адаптувати відео для вашої нової вивіски зі світлодіодами.

Вивіски будь-якого розміру

     Ми в Personal IT пропонуємо світлодіодні відеовивіски у різних моделях та розмірах. Однак, якщо вам потрібен банер із певними параметрами ви можете замовити індивідуальний дизайн. Наші інженери виготовлять вивіски в потрібному вам розмірі.

     Пропонуємо одно- і двосторонні цифрові екрани. Не обов'язково купувати двосторонню вивіску, якщо того не потребує ваш бізнес. Ми завжди вислуховуємо та підлаштуємося під технічні вимоги замовника.

Підтримуються більшість форматів відео

     Наші яскраві світлодіодні екрани мають невеликий крок пікселів, що гарантує чудову роздільну здатність, при високій економії енергоресурсів. Відтворюйте повноколірні відео, фотографії, тексти тощо. Крім того, наша система підтримує широкий спектр форматів та файлів: AVI, JPEG, MPEG, MOV, MP4, GIF, FLV.

     Наші вивіски забезпечують довгий термін експлуатації та надзвичайну яскравість, що зробить їх помітними навіть серед інших світлодіодних знаків. Будьте готові приємно здивувати своїх клієнтів, анонсуючи товари та розпродажі за допомогою сучасних LED-технології.

Обирайте найкраще

     Компанія Personal IT пропонує виготовлення та монтаж світлодіодних вивісок нового покоління, здатних відображати відео з високою роздільною здатністю. Дозвольте собі рекламу, яка ще більше буде захоплювати та привертати увагу ваших потенційних клієнтів. Світловими елементами реклами ви зможете продемонструвати відео презентацію товару, свій логотип, акції, розпродажі та безліч інших послуг.

     Зробіть невеликі інвестиції у атрибут сучасного бізнесу та станьте найвпізнаванішим у вашому районі.