відкриті пн-пт 10:00 - 19:00
0
0
0 товарів 0 грн
Каталог товарів
Особистий кабінет
Головне меню

   ЛЕД екрани в Тернополі

Відкрийте для себе Led екрани

        Основним джерелом сприйняття інформації людини є зір. Зображення привертає увагу майбутніх клієнтів, отож варто попіклуватись про те, щоб воно було максимально фотографічним. Сучасні вуличні світлодіодні екрани здатні відображати більше одного мільярда кольорів з високою роздільною здатністю.

    Вуличні світлодіодні екрани надають необмежені можливості для реклами. Складна графіка та анімація відображаються з фантастичною реалістичністю. Відеозображення передається безпосередньо на світлодіодні екрани, які використовуються ззовні та в приміщеннях.

    Наша компанія установлює світлодіодні екрани в Тернополі та в Тернопільській області. Доступні як повноколірні LED-екрани, так і одноколірні екрани. Пропонуємо монтаж та налаштування екранів різної складності. Від найпростішого буквено-цифрового тексту до повноцінної анімованої графіки, що забезпечить вам повну універсальність і необмежений потенціал для реклами.

Екран для будь-яких місця та мети

        Ми пропонуємо світлодіодні екрани для внутрішнього і зовнішнього розміщення, малих і великих форматів для потреб кожного клієнта, з можливістю монтажу під ключ. Зовнішні екрани встановлюються в місцях, що піддаються погодним впливам. Внутрішні екрани встановлюються в закритих приміщеннях. Вони не вимагають спеціальних захисних ущільнень, тому в більшості випадків є дешевшим варіантом реклами.

        Кожне ваше повідомлення оригінальне, тому й підібрана рекламна компанія щоразу повинна відрізнятись. Саме для цього використовується світлодіодна продукція, адже її можливості практично безмежні. Зазвичай LED екрани вбудовують в екстер’єр або ж інтер’єр будівель. Це відео вітрини, медіа фасади, вивіски та біжучі рядки.  Основним їх призначенням є збільшення потоку клієнтів, або ж необхідність виділитись на фоні великої кількості конкурентів. Також вони використовуються для:

• Підтримки трафіку під час заходів та спортивних змагань;

• Транслювання «лайвів» на концертах;

• Показу спонсорів на заходах;

• Інформування населення;

• Показу трейлерів.

Переваги світлодіодних екранів

        Досвідчені фахівці компанії проінформують вас стосовно системи керування LED дисплеями. Це просто та інтуїтивно, навіть для недосвідчених користувачів. Досить завантажити програму в кілька простих кроків. Серед інших переваг:

• Ідеальна видимість при сонячному світлі

        Завдяки високій яскравості та контрастності світлодіодів наші екрани прекрасно видно навіть при повному сонячному освітленні, що гарантує завжди впізнаваність зображення.

• Зниження експлуатаційних витрат

        Спеціальна конструкція використовуваних LED екранів дозволяє значно заощадити електроенергію, до 40-50%. Сучасні системи також гарантують стабільну роботу дисплеїв з мінімальним технічним обслуговуванням.

• Працездатність за будь-яких умов

        Наші екрани мають високий ступінь захисту і здатні працювати навіть в екстремальних ситуаціях. Незалежно від кліматичних умов та температурного режиму.

Ваші ідеї на великому екрані

        Світлодіоди є якісними та довговічними пристроями, здатними перетворювати електричну енергію безпосередньо у світло. Це дозволяє значно заощадити на витратах, оскільки з моменту включення живлення екран працює з інтенсивністю 100%, без мерехтіння і незалежно від температури.

        Наші екрани транслюють відео, фотографії і тексти в найкращій якості, та так, як хочете цього ви. При замовлені проінформуйте консультантів про те, для яких цілей вам необхідні LED екрани. Фахівці вислухають вашї ідеї, оптимізують та подадуть їх «в правильному світлі».

        Ми прононуємо монтаж та налаштування монохромних та повноколірних LED-екранів. Одноколірні світлодіоди ідеально підходять для будь-якого текстового повідомлення, яким ви намірені ділитись з споживачами. Це може бути LED табло або рухомий рядок. Повноколірні екрани – це спосіб донести до покупця будь-яку інформацію, завдяки десяткам влаштованих в середину діодів різного кольору.

Відео вітрина та медіа фасад

        Сучасні можливості проектування з використовуючи передових технологій світлодіодних екранів безмежні. Це надихає дизайнерів та архітекторів використовувати «мову» світла, для створення нового бачення фасадної на вітринної реклами. Зображення на таких екранах відрізняється високою чіткістю і яскравістю.

        Медіа фасади – це шари індивідуально керованих джерел світла, прикріплених або навіть вбудованих в зовнішню поверхню будівлі, вони служать динамічною основою для представлення тексту, графіки та відео анімації.

        Проекційні (відео) вітрини – інший не менш популярний засіб реклами, який за своєю ефективністю вважається одним з найкращих. Дана вітрина може мати абсолютно будь-які габарити, а тому підійде під будь-який розмір вітрини магазину.

Встановлення та контакти

        Ми пропонуємо монтаж та сервісне обслуговування LED екранів в Тернополі. Також надаємо свої послуги в наступних населених пунктах: Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Теребовля, Чертков та Шумськ