відкриті пн-пт 10:00 - 19:00
0
0
0 товарів 0 грн
Каталог товарів
Особистий кабінет
Головне меню
  • Власне виробництво
  • Якісні матеріали
  • Швидкий мотаж
  • Гарантія

Ціни на рухомий рядок

см
см
Ціна:

Як ми працюємо

Огляд об'єкту

Безкоштовний виїзд на об'єкт в межах області.

План та кошторис

Розробка документації у декількох варіантах.

Погодження

Обрання оптимальних рішень саме для Вас.

Монтаж

Швидкий та якісний монтаж з гарантією.

Переваги рухомого рядка

1

Вас помітять за будь якої погоди – наприклад в дуже сонячний день (випромінювання діодів до 4 тисячі кілоджоулів). Та в будь який період доби - в темну пору дня оглядовість досягає 200 метрів.

2

Складаєтсья з модулів, - це дає можливість зпроектувати екран будь якої площі (широкі, високі чи на весь фасад будинку).

3

Екран можна встановити у будь-якому місці і на різних поверхнях. Розташуйте монітор на перетині прохідних вулиць і про вас дізнаються тисячі перехожих.

4

В разі несправності можливо замінити будь-який з модулів. На відміну від звичайних LCD моніторів, де потрібно купувати новий.

Наші проекти

Ми з 2010 року продаємо і встановлюємо рухомі рядки та ЛЕД екрани. Наш досвід стане вам у пригоді.

Чому ми?

Наш підхід прозорий та раціональний

100+
Задоволених клієнтів
(змонтованих екранів)

Більшість наших клієнтів звертаються по рекомендаціях

7
Років на ринку

Відповідальність та прозора співпраця

100+
Виготовлено LED екранів

ЛЕД екрани, рухомі рядки, медіа вітрини, обмінники валют

11
Років досвіду

Наша компетентність та бажання розвиватись

1100+
Гарантія

Власне виробництво та контроль якості

У вас залишились запитання?

Заповніть форму і ми відповімо на всі ваші питання

Світлодіодний рухомий рядок

     Рекламний рухомий рядок є цінним об’єктом для багатьох різних форм реклами. Вони можуть бути комбіновані і одноколірні. Незалежно від того, чи хочете ви збільшити обсяг бізнесу, яким володієте, чи просто інформуєте перехожих громадян - рекламний рядок може стати рішучим елементом рекламної стратегії.

Що таке рухомий рядок?

     Світлодіодний рухомий рядок - це електронна вивіски або цифровий дисплей функціями яких є інформування змінною або статичною інформацією. Цей стиль вивіски є найпопулярнішим для привертання уваги і легко впізнаваним серед інших типів електронних таблиць, що забезпечує підвищене відчуття багатогранності.

     Наша компанія виробляє світлодіодні рухомі рядки для зовнішнього та інтер'єрного використання, будь-якого розміру, висоти та довжини.

Для чого вам необхідно купити рухомий рядок?

     За допомогою цих вивісок ви можете змінювати інформацію настільки часто, наскільки того забажаєте. Це найбільш доступне рішення вербального звертання до клієнтів дозволяє легко рекламувати змінні акції, розпродажі та інше. Ви можете без додаткової комплектації негайно оновлювати свої повідомлення в реальному часі. Тим самим надаючи своїм клієнтам ширший спектр оголошень. Незалежно від того, чи хочете повідомляти клієнтів про майбутні розпродажі, акції або висловлювати вдячність співробітникам, ви можете легко зробити будь-що за допомогою свого рухомого рядка.

Функції та візуальні ефекти рухомого рядка:

● Текст із різноманітними ефектами: мерехтіння, переміщення зліва направо, знизу вгору тощо з різною швидкістю.

● Простота в управлінні дозволяє легко завантажувати та відтворювати інформацію.

● Дата і час, температура повітря.

● Планувальник відображення: ви можете одночасно завантажувати на дисплей велику кількість інформації, вказуючи дату та час фактичного відображення.

● Розбиття по областях: рухомий рядок можна розділити на кілька областей, і кожна буде відтворювати незалежну інформацію.

Переваги використання світлодіодного рядка

Вибір використання світлодіодного рядка має ряд переваг серед інших вивісок.

● По-перше, низька вартість. Адже на ринку світлодіодних пристроїв для реклами - рухомий рядок посідає найекономніші позиції. При цьому рядок статистично має швидку окупність.

● По-друге, можна змінювати повідомлення так часто, наскільки це є необхідним вам. На відміну від інших екранів цілі повідомлення можна миттєво змінювати, не виходячи з офісу.

● З великим асортиментом кольорів і розмірів світлодіодних рядків у вас є більше можливостей для тексту та інших форм реклами. Елементи відео та анімації покращують та виділять ваш креатив краще, ніж сирий текст. А те, що ви обираєте будь-який розмір рядка дозволить вам точно та творчо оцінити ваші можливості.

● Нарешті, рухомий рядок варто купити  тому що він економить на витратах енергії та уникає зайвого технічного обслуговування. Світлодіодні вивіски це гарантія якості. Вони виготовленні з високоефективних елементів, які яскравіші за лампи неонові та розжарювання. Світлодіодні рухомі рядки настроєні фахівцями компанії зазвичай мають десятирічний термін служби.

Настав час оновлювати ваш бізнес

     Базуючись на універсальності та довговічності LED рухомих рядків ми пропонуємо вдосконалені рішення для вас. Ми розуміємо, що наші світлодіодні рядки представлятимуть вашу компанію. Саме тому використовуємо інноваційні, якісні методи проектування, виготовлення та встановлення, щоб допомогти вашому бізнесу досягти успіху.

     Наша команда гарантує професійне обслуговування та прагне до 100% задовольнити ваші потреби в рекламі. Зателефонуйте нам сьогодні за номером 0960193810 щоб світлодіодний рядок вже завтра горів там де потрібно вам.