відкриті пн-пт 10:00 - 19:00
0
0
0 товарів 0 грн
Каталог товарів
Особистий кабінет
Головне меню
  • Сучасне обладнання
  • Оптимальні рішення
  • Якісний монтаж
  • Гарантія та сервіс

Хочу дізнатись ціну

Залиште номер телефону і ми озвучимо ціну проекту

Як ми працюємо

Огляд об'єкту

Безкоштовний виїзд на об'єкт в межах області.

План та кошторис

Розробка плану і кошторису у декількох варіантах.

Погодження

Обрання оптимальних рішень саме для Вас.

Монтаж

Швидкий та якісний монтаж з гарантією.

Відеоспостереження від Personal It

Переваги встановлення саме у нас

Оптимальний підбір обладнання

Під різні типи обєктів пдбираємо оптимальне обладнання, воно може бути різним в залежності від типу освітлення відстані до нього.

Назва пункту №1

текст

Назва пункту №1

текст

Назва пункту №1

текст

Наші роботи

Наша компания с 2010 года продает и устанавливает системы видеонаблюдения и
безопасности. Наш опыт к вашим услугам.

Чому ми?

Наш підхід прозорий та раціональний

300+
Задоволених клієнтів
(завершених об'єктів)

Більшість наших клієнтів звертаються по рекомендаціях

7
Років на ринку

Відповідальність та прозора співпраця

11000+
Прокладено метрів кабелю

UTP, ШВВП, Оптичний, Коаксіальний

12
Років досвіду

Наша компетентність та бажання розвиватись

1200+
Змонтованого обладнання

Камери, відеореєстратори, роутери, сервери

У вас залишились запитання?

Заповніть форму і ми відповімо на всі ваші питання

Відгуки

Ось що говорять клієнти після співпраці з нами

Встановлення систем відео спостереження в компанії Personal IT

        Щоб запобігти проникненню сторонніх осіб на об'єкт, необхідне встановлення відеоспостереження. За допомогою таких систем можна ідентифікувати злочинців. А ще вони допомагають вести нагляд за працівниками підприємств, складів, ОСББ та інших приміщень. Їх актуально встановлювати і в приватних будинках, адже злочинці можуть в будь-яку пору доби, особливо вночі, посягнути на цінне майно.

Сучасне обладнання й індивідуальний підхід!

        Встановлення охоронних систем варто довірити професіоналам. Адже лише у них є необхідний досвід та обладнання. Саме такі інженери працюють в нашій компанії Personal IT. Вони пропонують IP та TVI –CVI системи відеоспостереження Тернопіль. Висококваліфіковані працівники використовують лише перевірене обладнання відомих брендів, серед яких можна відмітити продукцію торгових марок Hikvision, Dahua. Комплекти відео спостереження цих іноземних компаній зарекомендували себе з найкращої сторони. Вони характеризуються високою якістю, надійністю, простотою в процесі експлуатації.

Що ми пропонуємо?

В обов'язки працівників Personal IT входить наступне:

• монтаж та сервіс;

• проектування та доставка;

• гарантійне обслуговування систем відеоспостереження;

• забезпечення безпеки;

• дотримання термінів в Тернополі та області;

• безкоштовні послуги замірника.

Різновиди систем відеонагляду

        Відеонагляд у Тернополі відрізняється технологіями та принципом роботи. Системи відеоспостереження бувають провідними та безпровідними. Окрім того, вони розділяються на аналогові (TVI –CVI) та цифрові (IP). Особливість ІР-відеоспостереження вуличного та в приміщенні в тому, що камера обробляє зображення з подальшим кодуванням в потрібний формат стиснення. ІР камери відеоспостереження також виконують багато «розумних» функцій, починаючи з детектору руху  і завершуючи скануванням обличчя. Вся інформація передається з комутатора чи роутера на відеореєстратор з ціллю збереження на жорсткому диску. Обходиться така система дорожче, ніж аналогова. Але її перевага в тому, що комутатори дають можливість об'єднати велику кількість камер в одну сітку і зекономити багато метрів кабелю. Такі системи рекомендується встановлювати на великих по площі об'єктах.

        Щоб зекономити кошти, можна замовити встановлення аналогової системи. Її принцип роботи доволі простий. Камера відправляє сигнал на відеореєстратор, який, в свою чергу, стискає і передає інформацію на жорсткий диск. Така система відеоспостереження ідеально підходить для модернізації старого обладнання. Її розрішення становить не більше 5 мегапікселів.

Наші переваги

 Наші переваги в наступному:

1. Ми – молодий колектив, але постійно слідкуємо за новинками в сфері охоронної сигналізації та систем відеонагляду. Ми пропонуємо лише якісне обладнання, на яке діє гарантія від виробників.

2. Заміри наші спеціалісти виконують безкоштовно. А ще ми готові надати детальну інформацію щодо подальших дій та проконсультувати Вас.

3. Ми надаємо послуги по демократичним цінам. Звичайно, вартість залежить не лише від встановлення систем, а й їх можливостей. Цифрові системи обходяться дорожче, ніж аналогові.

4. Ми враховуємо Ваші побажання та матеріальні можливості. Довірившись нам, Ви будете задоволені результатом.

5. Ми працюємо не лише в Тернополі, а й по Тернопільській області. Нашими послугами можуть скористатись жителі таких районних центрів: Бережани‎, Борщів, Бучач, Гусятин‎, Заліщики, Збараж‎, Зборів‎, Козова, Кременець‎, Ланівці, Монастириська‎, Підволочиськ‎, Підгайці‎, Теребовля‎, Чортків‎, Шумськ.