відкриті пн-пт 10:00 - 19:00
0
0
0 товарів 0 грн
Каталог товарів
Особистий кабінет
Головне меню
  • Власне виробництво
  • Якісні матеріали
  • Швидкий мотаж
  • Гарантія

Хочу дізнатись ціну медіастійки

Залиште номер телефону і ми озвучимо ціну проекту

Як ми працюємо Медіастійка

Огляд об'єкту

Безкоштовний виїзд на об'єкт в межах області.

План та кошторис

Розробка плану і кошторису у декількох варіантах.

Погодження

Обрання оптимальних рішень саме для Вас.

Монтаж

Швидкий та якісний монтаж з гарантією.

Переваги Медіастійка

1

Вас помітять за будь якої погоди – наприклад в дуже сонячний день (випромінювання діодів до 4 тисячі кілоджоулів). Та в будь який період доби - в темну пору дня оглядовість досягає 200 метрів.

2

Складаєтсья з модулів, - це дає можливість зпроектувати екран будь якої площі (широкі, високі чи на весь фасад будинку).

3

Екран можна встановити у будь-якому місці і на різних поверхнях. Розташуйте монітор на перетині прохідних вулиць і про вас дізнаються тисячі перехожих.

4

В разі несправності можливо замінити будь-який з модулів. На відміну від звичайних LCD моніторів, де потрібно купувати новий.

Наші проекти

Ми з 2010 року продаємо і встановлюємо рухомі рядки та ЛЕД екрани. Наш досвід стане вам у пригоді.

Хочу дізнатись ціну медіастійки

Залиште номер телефону і ми озвучимо ціну проекту

Чому ми?

Наш підхід прозорий та раціональний

100+
Задоволених клієнтів
(змонтованих екранів)

Більшість наших клієнтів звертаються по рекомендаціях

7
Років на ринку

Відповідальність та прозора співпраця

100+
Виготовлено LED екранів

ЛЕД екрани, рухомі рядки, медіа вітрини, обмінники валют

11
Років досвіду

Наша компетентність та бажання розвиватись

1100+
Гарантія

Власне виробництво та контроль якості

У вас залишились запитання?

Заповніть форму і ми відповімо на всі ваші питання

Світлодіодна медіастійка

     Світлодіодна LED медіастійка - це універсальний стандарт відображення відео, призначений для відтворення комерційної інформації. Елегантний, розумний, довговічний та мобільний дизайн робить його чудовою заміною традиційним банерам та вивіскам.

Що таке LED-медіастійка?

     На відміну від традиційних друкованих засобів масової інформації - світлодіодна медіастійка здатна відтворювати приголомшливі візуальні креативи та відео з високою якістю зображення, що привертає більше клієнтів та відвідувачів. Покажіть рекламу вашого бренду сучасним альтернативним способом.

     Ультратонкий корпус екрану становить лише 6 cм, це означає, що йому не потрібна велику кількість місця на вашій події, у закладі чи вітрині. Окрім використання одного екрану як самостійного дисплея, у вас є можливість включити декілька панелей водночас. Це дозволить відобразити зображення або відео на більшому “безрамковому” складеному екрані. Практично безрамковий тип світлодіодного екрана означає, що ваші рухомі зображення можуть безперешкодно переміщуватися по кількох джерелах відображення.

Де можна використовувати медіастійку?

Світлодіодні екрани мають безліч можливостей для розміщення в різних середовищах, включаючи:

•виставки

•торгові центри

•підприємства громадського харчування

•роздрібну торгівлю

•весілля

•готелі

•аеропорти

•афіші

•зали очікування та прийому

•реклами відео в реальному часі

Роздрібні магазини можуть використовувати рекламно-інформаційну стійку для показу своїх товарів (як частини вітрини), щоб заохотити перехожих. Цифрові плакати надзвичайно корисні для невеликих рекламних майданчиків.  Адже приміщення з обмеженою площею потребують застосування менш габаритних методів реклами. Та незважаючи на площі де будуть знаходитися медіастійки - ці екрани однаково добре стимулюватимуть торгівлю, оскільки яскравість та детальність зображення неможливо ігнорувати.

Як встановити медіастійку?

LED-медіастійка постачається різноманітних розмірів та конфігурації. В основному зі стабільною основою, до якої прикріплені колеса, що дозволяють легко транспортувати та переміщати екран по території вашого магазину/тц/концертному майданчику/тощо. При бажанні світлодіодну медіастійку можна встановити на стіну або підлогу, використовуючи підставки або настінні кронштейни. Також компактність розмірів екрану чудово підійде для використання його за склом вашої вітрини, як додатковий засіб інформування потенційних клієнтів.

Ви можете установити медіастійку горизонтально та вертикально. А також пов’язати багато екранів разом у альбомному режимі або розташувати зв’язані екрани у будь-яку фігуру. Індивідуальний розмір панелей дозволяє створити зображення тих розмірів, яких потребує ваша сфера бізнесу.

Переваги:

•Висока роздільна здатність

•Абсолютно чіткий та повний колір

•Широкі кути огляду

•Регульована яскравість

•Висока частота оновлення

•Багате відтворення кольорів

•Довгий термін експлуатації

Як користуватися медіастійкою?

Світлодіодні медіастійки спроектовані на замовлення сумісні з пристроями Android, IOS та ПК, що дозволяє керувати дисплеєм через Wi-Fi , а також через порт HDMІ.

Зручність і простота в управлінні світлодіодних цифрових плакатів пояснюється й тим, що вони підтримують усі основні формати файлів (зображень та відео), включаючи JPG, PNG, MP4 та WMV. Повний список підтримуваних форматів файлів, а також більш детальну інформацію стосовно світлодіодної медіастійки ви можете дізнатися у нашого консультанта.