відкриті пн-пт 10:00 - 19:00
0
0
0 товарів 0 грн
Каталог товарів
Особистий кабінет
Головне меню
  • Власне виробництво
  • Якісні матеріали
  • Швидкий мотаж
  • Гарантія

Хочу дізнатись ціну Відеоборд

Залиште номер телефону і ми озвучимо ціну проекту

Як ми працюємо Відеоборд

Огляд об'єкту

Безкоштовний виїзд на об'єкт в межах області.

План та кошторис

Розробка плану і кошторису у декількох варіантах.

Погодження

Обрання оптимальних рішень саме для Вас.

Монтаж

Швидкий та якісний монтаж з гарантією.

Переваги Відеоборд

1

Вас помітять за будь якої погоди – наприклад в дуже сонячний день (випромінювання діодів до 4 тисячі кілоджоулів). Та в будь який період доби - в темну пору дня оглядовість досягає 200 метрів.

2

Складаєтсья з модулів, - це дає можливість зпроектувати екран будь якої площі (широкі, високі чи на весь фасад будинку).

3

Екран можна встановити у будь-якому місці і на різних поверхнях. Розташуйте монітор на перетині прохідних вулиць і про вас дізнаються тисячі перехожих.

4

В разі несправності можливо замінити будь-який з модулів. На відміну від звичайних LCD моніторів, де потрібно купувати новий.

Наші проекти

Ми з 2010 року продаємо і встановлюємо рухомі рядки та ЛЕД екрани. Наш досвід стане вам у пригоді.

Хочу дізнатись ціну Відеоборд

Залиште номер телефону і ми озвучимо ціну проекту

Чому ми?

Наш підхід прозорий та раціональний

100+
Задоволених клієнтів
(змонтованих екранів)

Більшість наших клієнтів звертаються по рекомендаціях

7
Років на ринку

Відповідальність та прозора співпраця

100+
Виготовлено LED екранів

ЛЕД екрани, рухомі рядки, медіа вітрини, обмінники валют

11
Років досвіду

Наша компетентність та бажання розвиватись

1100+
Гарантія

Власне виробництво та контроль якості

У вас залишились запитання?

Заповніть форму і ми відповімо на всі ваші питання

Світлодіодний вуличний екран

     Світлодіодний вуличний екран (скорочено відеоборд) - пристрій, що використовується для демонстрації рекламного медіа на вулиці.

Яке значення відеоборду в рекламі?

     У епоху сучасного маркетингу з його постійними темпами розвитку попит на зовнішню рекламу зростає, як ніколи раніше. Відеоборди допомагають компаніям втримати темп, а також рекламувати вміст своїх продуктів і послуг інноваційно та ефективно. Світлодіодні вуличні екрани назавжди змінили вигляд зовнішнього маркетингу. Виступаючи одним з головних чинників перетворення цільовою аудиторією в потенційних клієнтів. Зовнішні світлодіодні екрани впливають на ринок завдяки своїм великим охопленням аудиторії, значним потужностям та легкісті пристосування до змін візуалу. Наша компанія пропунує вам виготовлення та встановлення LED відеобордів під ключ.

Який потенціал відеоборду в Україні?

     Враховуючи той факт, що Україна - це країна з економікою, що плідно розвивається, а ринок постійно розширюється, цілком природно, що бізнесмени потребують аби їх продукція добре рекламувалася. Саме тому зовнішні світлодіодні відеоборди - це справжня сенсація, що використовується для рекламних цілей і не тільки.

     Багато підприємств і компаній вже почали використовувати цифрові світлодіодні відеоборди для спілкування з аудиторією та аби зробити бізнес більш релевантним. Ці світлодіоди використовують для створення чудової атмосфери на засіданнях компаній і допомогли підвищити ймовірність спілкування. Подібним чином компанії почали використовувати цифрову рекламу вивісок, яка не тільки допомагає залучити увагу глядачів, але й працює для створення цінності вашого бренду.

Де можна використовувати відеоборди?

    Кілька областей, у яких світлодіодні білборди найбільш широко використовуються:

• Торгові точки та ТРЦ

• Арени, кінотеатри та мультиплекси

• Залізничні, автобусні станції та аеропорти

• Поряд з основними проїзними та пішохідними шляхами

Чому купити відеоборд кращий варіант?

     Сам факт того, що ці цифрові вивіски дозволяють інтерактивність та мобільність зображень, робить їх набагато гнучкішими та кращими, аніж статичні вивіски. Загальновідомий науковий факт, що динамічні рекламні ролики залишають триваліше враження, а люди, які спостерігають за подібним, швидше та у кращій мірі запам'ятають бренд.

Які ще переваги пропонують зовнішні відеоборди?

• Зручність і простота в управлінні

     Порівняно із традиційними вивісками, відеоборди допомагають значно знизити вартість реклами. Оскільки традиційна дошка потребує постійного друкування та монтажу нової рекламної інформації. Тоді як  універсальному інструменту LED відеоборду для відображення нового вмісту знадобиться лише декілька хвилин та натискань.

• Посилена креативність

     Вуличні екрани у поєднанні з іншим передовим обладнаннями та сучасними технологіями стають ще більш вражаючими. Дисплеї, які використовують функцію розпізнавання облич дозволяють вимірювати демографічні показники тих, хто спостерігає. Таким чином покращивши бізнес, оскільки ви знатимете, на яку саме цільову аудитрію більше націлюватися. Це може стати рішучим фактором у виборі який саме відеоборд купити.

• Висока якість

     Світлодіодні зовнішні екрани гарантують тривалий термін служби і є неймовірно помітними. Вони призначені для протистояння несприятливим погодним умовам. Ми пропонуємо виключно якісну продукцію світлодіодних дисплеїв, з вищою роздільною здатність. Екрани з ідеальними розмірами (які підлаштовуємо під ваші потреби), високою зручністю виведення інформації та яскравістю - гарантують, що рекламні креативи будуть ідеально відтворені, навіть при денному світлі.

• Економічність використання

Незважаючи на дійсно великі габарити екрани відеобордів не мають необхідності в забезпеченні значною кількістю енергії. Низьке споживання електроенергії це синонімічне поняття для усієї якісної LED-техніки. Це також стало можливим завдяки правильному налаштуванні та використанні  внутрішніх модулів преміум класу. 

Ваша черга випробувати світлодіодну рекламу!

     Реклама з цифрових екранів на відкритому повітрі є дуже ефективним “магнітом” для нових клієнтів, майже для кожного сектору бізнесу. Все, що вам потрібно, це визначити індивідуальний розмір необхідного відеоборду та підготувати свій контент творчо і цілеспрямовано.

     Якщо ви шукаєте світлодіодний вуличний екран, наша компанія Personal IT є кращим постачальником LED-продукції у Тернополі та області. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до виготовлення, монтажу та технічного обслуговування. Зв’яжіться з нами за телефоном +380960193810 й ми допоможемо втілити ваші креативні ідеї.